Sponsor Firma
Fuar ve Etkinlikler

Alüminyum Teşhir Vitrinleri

Alüminyum teşhir vitrinleri; mağaza içerisinde teşhir edilecek ürünlerin sergilenmesinde, müze vb. kurumların sanat eserlerinin sergilenmesinde kullanılan ve sergilenecek ürünün niteliğine uygun olarak açık ya da kapalı olarak tasarlanan stantlardır.

alüminyum teşhir vitrini Alüminyum Teşhir Vitrinleri

Alüminyum teşhir vitrinleri, içinde sergilenecek ürünlerin güvende olması veya ürünlere dokunulmaması istenildiği durumlarda cam örtülerle kapatılarak uygun kilitleme mekanizmaları ile kilitlenebilmektedir. Teşhir vitrini içerisindeki ürünlerin cazibeli bir şekilde sergilenebilmeleri için iç bölmelere ayrılarak raf oluşturulabilir yapıya sahiptirler.

Gerekli olacak aydınlatma elemanlarının kullanılması ile daha çarpıcı ve çekici sonuçlar alınabilmektedir. Alüminyum profil üreticisi firmalar, teşhir vitrini, reklam panosu vb. elemanların üretiminde kullanılacak profil ve elemanların tasarımlarını yaparken, bu elemanların birbirleri ile uyumlu olarak çalışabilecekleri  şekil ve ölçülerde üretimini yapmaktadırlar. Birleşimi sağlayacak elemanların, köşe birleşim elemanlarının, menteşelerin, tutamakların, ayakların vb. elemanların tasarımları bir sistem içerisinde çözülerek, modüler bir üretim gerçekleştirilmektedir.

Alüminyum Teşhir Vitrinleri sitemize 25 Mart 2011 tarihinde eklenmiş ve 1.744 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :